Satser på miljøfôr og eget korn
– Jeg har en fôrkostnad på 2,50 per fôrenhet med miljøfôr og innkjøpt kraftfôr slik jeg fôrer nå. Men jeg regner med på å spare litt fôrkostnader når jeg tar i bruk eget fôrkorn.
Satser på miljøfôr og eget korn
– Jeg har en fôrkostnad på 2,50 per fôrenhet med miljøfôr og innkjøpt kraftfôr slik jeg fôrer nå. Men jeg regner med på å spare litt fôrkostnader når jeg tar i bruk eget fôrkorn.
Ringsaker, Hedmark